Image placeholder

Це останній івент цього року і ми із нетерпінням чекаємо зустрічі із вами!

Запрошуємо вас приєднатися до онлайн .Net Conf, що відбудеться 13 грудня, організований спільно з .Net community. Вас чекає дві корисні доповіді та не менш цікава панельна дискусія. Протягом івенту експерти галузі поділяться своїм цінним досвідом. Не пропустіть можливість отримати нові знання та обмінятися своїми ідеями.

Адженда:

17:00 - Початок
17:15 - 18:40 - Юрій Науринський - Елементи функціонального програмування в C# на прикладі бібліотеки Language-Ext + Q&A
18:50 - 20:10 - Олексій Голуб - Reality-Driven Testing with TestContainers + Q&A
20:20 - 21:30 - Ігор Фесенко, Олексій Голуб, Андрій Арисмятов, Юрій Коваленко - Панельна дискусія. Що нового у .Net 8 + Q&A

icon

Елементи функціонального програмування в C# на прикладі бібліотеки Language-Ext 


icon

Reality-Driven Testing with TestContainers


icon

Що нового у .Net 8


Тема: Елементи функціонального програмування в C# на прикладі бібліотеки Language-Ext 

З кожним роком елементи функціонального програмування все більше з'являються в мові програмування C#. Однак залишаються елементи, для яких немає нативної підтримки в мові. Не завжди є доцільним чи можливим змінити мову на іншу, де є такі елементи. На прикладі бібліотеки Language-Ext, яка широко використовується в розробці Uklon, ми розберемо найбільш корисні та затребувані елементи функціонального програмування, вже імплементовані в цій бібліотеці.

Illustration

Юрій Науринський - .NET/C# Technical Lead в Uklon. Понад 7 років досвіду роботи з технологіями .NET. Автор вебінарів по тестуванню для C# розробників та освітніх курсів за напрямами тестування ASP.NET Core MVC додатків та Entity Framework Core.Сфери інтересів: designing autocomplete & routing solutions, clean & performant code, grokking algorithms, functional programming, DDD, advanced testing techniques.

Тема: Reality-Driven Testing with TestContainers

Всім відомо що mock'и це всесвітнє зло, але це зло, яке ми обираємо через те, що немає кращих рішень. Чи є?
На цій доповіді ви дізнаєтесь про те, як використовувати TestContainers для того, щоб писати швидкі та надійні тести, які покривають (майже) весь технологічний стек вашого застосунку. Ми подивимось на реальних прикладах, як утилізувати різні підходи, щоб оптимізувати швидкість тестів та їхню стійкість до паралелізації, оцінимо всі "за" та "проти", і зробимо з цього висновки.

Олексій Голуб — консультант з розробки програмного забезпечення, Microsoft MVP та GitHub Star. Спеціалізується на розробці developer tooling'у та інших інфраструктурних рішень, також має значний досвід у хмарних технологіях та розподілених системах. У вільний час займається підтримкою власних open-source проєктів, таких як CliWrap, CliFx, YoutubeExplode, та інші. Активно веде технічний блог, часто виступає на конференціях.

Illustration

Тема: Що нового у .Net 8

У рамках панельної дискусії ми розглянемо ключові трансформації та інновації, що внесені у версію 8. Також поговоримо про підвищення продуктивності та нові можливості для розробників.

Експерти панельної дискусії:

  • Illustration

    Андрій Арисмятов - Senior .Net Developer у Svitla Systems. Більше 10ти років досвіду у .Net та веб-розробці.

  • Illustration

    Юрій Коваленко - Tech Lead (C#, Azure) у Svitla Systems. 30 років досвіду в IT , 21 із яких у .NET.

  • Illustration

    Олексій Голуб — консультант з розробки програмного забезпечення, Microsoft MVP та GitHub Star.

Illustration

Модератор - Ігор Фесенко - Microsoft MVP, Solutions Architect у SoftServe. Понад 12 років досвіду у комерційній розробці програмного забезпечення. Інженер C# та Microsoft Azure. Ігор працює в "хмарах" і вважає, що .NET та C# поєднує людей та надає можливості для створення високоякісних рішень.

Деталі події:


Дата: 13 Грудня, 17:00Формат: ОнлайнМова: УкраїнськаРеєстрація безкоштовна, проте обов’язкова.Всі інші деталі ви отримаєте після реєстрації.